Odlewy żeliwne i staliwne, modele odlewnicze, odkuwki.

Właścicielem i założycielem firmy jest Jakub Cieśliczka, absolwent Politechniki Częstochowskiej wydziału Inżynierii Procesowej, Materiałowej i Fizyki Stosowanej o specjalności odlewnictwo, a wcześniej Technikum Odlewniczego. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży w kilku zakładach produkcyjnych ( w tym trzech odlewniach ), pozwoliło na nawiązanie wielu kontaktów handlowych z kilkudziesięcioma kontrahentami na terenie całego kraju oraz krajów Unii Europejskiej.

Dzięki odpowiedniemu wykształceniu, a także długoletniemu doświadczeniu w branży odlewniczej zapewniamy Państwu, fachowe doradztwo techniczne na najwyższym poziomie. Potrafimy sprostać trudnym tematom, których nie boimy się podjąć.

Większość naszych kooperantów posiada wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Jakością wg PN ISO 9001:2000.

Proponowane przez nas towary i usługi posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty, potwierdzające ich jakość.

 

Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego też oferujemy Państwu kompleksową obsługę i odbiór produktu finalnego. Poprzez wykonanie modeli odlewniczych, odlewów, a także obróbkę mechaniczną możemy zaoszczędzić Państwu czas i pieniądze.

 

 

Zaufanie naszych kontrahentów oparte jest na zapewnieniu wysokiej jakości dostarczanych towarów, które będą spełniać Państwa oczekiwania oraz gwarancji atrakcyjnych cen.

Działamy również charytatywnie

Rozumiemy też potrzeby innych, dlatego też m.in. ufundowaliśmy stroje sportowe dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 38 w Częstochowie.

 

Nasza firma ufundowała koszulki dla "Wilczków Mstów".
Oto, co napisano o nas:

Dzięki uprzejmości i hojności Pana Jakuba Cieśliczki i Firmy "MODEL ODLEW"-  nasze zuchy mogą zaprezentować się w nowych organizacyjnych koszulkach. Piękny pomarańczowy kolor, symbol gromady na piersi i jej nazwa na plecach - każdy zuch chętnie pokaże się w takim stroju na imprezach szkolnych, środowiskowych i harcerskich. DZIĘKUJEMY. CZUJ!

 

Galeria zdjęćPrzeczytaj więcej